Prostějov - Sparta 6:1 (1:1)

2. 8. 2017
Branky: Sláma

Na zápas bylo nominováno 12 hráčů, bohužel technické problémy zapříčinili, že jsme začátek utkání odehráli bez střídání, což již v tak teplém počasí dost ovlivnilo utkání.
Do utkání jsme vstoupili dobře. Už po 5 minutách jsme středem hřiště a kličkou brankáři šli do vedení, kdy se po individuální akci trefil Jakub Sláma. Po dalších 5 minutách se akce opakovala, ale bohužel jsme ji tentokrát nevyužili a domácí, kteří měli k dispozici 22 hráčů, začali přebírat otěže zápasu a minutu před koncem poločasu se jim podařilo vyrovnat.
Zbytek utkání nám došli síly a domácí jednoduše sbírali odrazené míče a začali nás přehrávat. Jen díky skvělému výkonu Radima Kubíka utkání skončilo 6:1
Bylo to naše první přátelské utkání a pro 3 hráče, kteří se vrátili z dovolené dokonce první tréninková jednotka. Bohužel skrz dovolené a prázdniny se utkání nezúčastnilo 4-5 hráčů, kteří by nám určitě pomohli k lepšímu výsledku.